top of page

NAKLİYE VE İADE POLİTİKASI
 

Dijital İndirme

Tüm dijital baskılar, satın alma işleminizden hemen sonra indirilebilecektir. Herhangi bir sorun ile karşılaşılması durumunda forvisualart23@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz. Kayıtlı olduğunuz mail adresinize satın aldığınız görsel gönderilecektir.

Nakliye ve kullanma
Siparişiniz tamamlanıp gönderildikten sonra takip ayrıntılarını içeren bir bildirim alacaksınız. Takip numaranızı aldıktan sonra, kendi teslimatınızı takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.
Baskı siparişleri genellikle fab
rikadan yaklaşık 2-3 iş günü içinde çıkar.
Çerçeve siparişleri genellikle 4-7 iş günü içinde fabrikadan çıkar.
Baskılar bir karton tüp içinde sağlanır ve teslim edilmesi gereken çerçeveler, kurye hizmeti için kartonda dikkatlice paketlenir.

 

İade Politikası
Tüm ürünler siparişinizi verdikten sonra özel olarak yapıldığından, fikir değişikliği veya yanlış boyut veya seçilen seçenek için geri ödeme veya değişim sağlayamıyoruz.
Bir baskının veya çerçevenin size ulaşırken hasar görmesi durumunda, bir eylem planını görüşebilmemiz için malları aldıktan sonraki 24 saat içinde bize forvisualart23@gmail.com adresinden e-posta gönderin. Lütfen hasarın, paketin ve adres etiketinin fotoğraflarını ve ayrıca ne olduğuna dair net bir açıklama ekleyin. Sorumluluk yalnızca kargo şirketine aitse, bir değiştirme ayarlayacağız.
Malların müşteri tarafından paketin açılması sırasında hasar görmesi veya malların teslim alınmasından itibaren 24 saat geçtikten sonra talepte bulunulması durumunda Forvisualart sorumlu olmayacaktır.
Forvisualart'a sipariş vererek, yukarıdakilerin t
ümünü anladığınızı ve kabul ettiğinizi kabul etmiş olursunuz.

bottom of page